cszh-CNenfrdeitruvi
cszh-CNenfrdeitruvi

Individuální výuka tenisu pro dospělé

Tenisové kurzy pro dospělé - individuální výuka tenisu je určena především pro dospělé hráče a to jak začátečníky, tak i pokročilé.

Díky individuálnímu přístupu jsme schopni zajistit vysokou kvalitu výuky a soustředit se na jednotlivé aspekty tenisových úderů a dále je zdokonalovat.

Lekce jsou vedeny zkušenými trenéry.

Cílem je naučit zájemce z řad dospělých základní tenisové údery. Výuka je určena především pro úplné začátečníky nebo začátečnice. U pokročilejších zájemců tyto údery zdokonalujeme a zároveň přidáváme tenisovou taktiku. Tato varianta je určena například pro rekreační hráče, kteří se chtějí ve hře zdokonalovat.

Individuální trénink

Tato forma tréninku je vhodná pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály.

Jedná se o nejefektivnější způsob tréninku zaměřený na individualitu a konkrétní potřeby hráče. Je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou hru na odpovídající úrovni.

Ceny:

  • individuál: 450 Kč / hod. + kurt
  • ve dvojici 250 Kč / hod na osobu + kurt
  • ve trojici 200 Kč/ hod na osobu + kurt

 

Výuka je možná každý den od 8.00 do 21.00 hod. dle dohody.

V případě zájmu volejte na tel: 602 357 316 - p. Jiří Kynčl nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TEMPO tenis

Praha 4 Lhotka a Praha 4 Modřany

2022 © TO TEMPO, z.s. | IČ 27046427 | Klánova 371/50, Hodkovičky, 147 00 Praha | Používáme cookies - více informací »

Ceník tenis
areály Lhotka a Modřany


Ceník léto 2022

ceník tenis praha 4 


Ceník zima 2021 - 2022


Permanentky a kredit

Permanentka je přenosná a je stanovena na pravidelný termín 1x týdně na 1 hodinu. Minimální částka, kterou můžete vložit do kreditu je 1 500 Kč.

Kreditem lze hradit sportovní služby poskytované areály Lhotka a Modřany.

Náhradu permanentkové hodiny je možné uplatnit pouze tehdy, pokud byla hodina zrušena minimálně do 19 hod. předchozího dne.


Rezervace a storno

Veškeré nezaplacené rezervace a storno poplatky (klient si objedná tenisový dvorec, nedostaví se nebo nezruší svou rezervaci ve stanoveném termínu) jsou evidovány a areál TO Tempo bude požadovat jejich proplacení.

Storno poplatky

24 hodin předem 0 Kč

4 hodiny předem 50 %

méně než 4 hodiny předem 100 %


Tenisová škola - areály Lhotka a Modřany
6. 9. 2021 - 30. 6. 2022

 

 

Uvedená cena je za jedno dítě ve skupině.

PRAVIDLA A PODMÍNKY TENISOVÉ ŠKOLY

1. Pokud odpadne tréninková hodina (např. z důvodu onemocnění trenéra), bude jednotlivci i skupině poskytnuta náhradní hodina v termínu podle dohody

2. Náhradní hodina při omluvě hráče bude poskytnuta pouze v případě individuálního tréninku. Omluva musí být nahlášena nejpozději do 10 hod. dopoledne v den tréninku. Pokud bude tréninková jednotka v dopoledních hodinách, musí být omluva nahlášena do 22 hodin předchozího dne. Náhradní hodiny se poskytují pouze v probíhající sezóně. Nelze je převádět do další sezóny

3. Náhradní hodinu jednotlivci ze skupiny není možné poskytnout, protože tréninková jednotka probíhá ve skupině i při neúčasti jednoho z hráčů

4. Probíhající trénink v čase pod 30 minut, který je přerušen nepříznivým počasím, se pokládá za neuskutečněný a bude nahrazen. Probíhající trénink v čase více než 30 minut, který je přerušen nepříznivým počasím, se pokládá za uskutečněný (platí pro letní sezónu)


 

Rezervace kurtů