Kurzy tenisu a výuka tenisu

Tenisová škola Praha 4 a tenisová školička Praha 4 Tempo byla založena již roku 1992. Tuto tenisovou školu provozujeme v našich tenisových areálech Praha 4 Lhotka a Praha 4 Modřany.

Provoz naší tenisové školy je celoroční. Je rozdělen na dvě pololetí (září až leden) a (únor až červen). V zimních měsících děti trénují v našich moderních tenisových přetlakových halách, které pokrývají celkem 6 tenisových dvorců. O prázdninách probíhá výuka tenisu na základě individuálních možností dětí a rodičů. V červenci a srpnu pořádáme tradiční tenisové tábory a taktéž tenisové kempy příměstské v našich areálech. Výuka tenisu je rozdělena na různé úrovně kategorií. V současné době naše tenisové kurzy navštěvuje cca 120 dětí, které jsou rozděleni na základě stejného věku a podobných tenisových dovedností do skupinek 2, 3, 4 dětí, nebo hrajících individuálně s tenisovým trenérem.

Pro děti které tenis baví a chtějí se mu dále více věnovat nabízíme možnost závodního hraní v různých věkových kategorií mládeže a reprezentování našeho klubu v soutěžích pořádaných českým tenisovým svazem.

Věříme, že využijete nabídky naší tenisové školy a budete s našimi službami spokojeni.

V současnosti nabízíme tyto formy tenisové výuky

  • Tenisová školička - minitenis
  • Individuální kurzy
  • Skupinové kurzy
  • Závodní tenis

Přihlášky do tenisové školy můžete posílat na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte tel: 602 357 316

Tenisová školička - minitenis

NÁBOR DĚTÍ DO TENISOVÉ ŠKOLIČKY 2022-2023
Stále máme posledních pár volných míst v tenisové školičce vhodné pro děti od 3 do 6 let.

Zkušební lekce každé pondělí a středu od 16:00 (do 19.10.2022) v areálu Tempo, Ve Lhotce 1068/3, Praha 4.

Tenisová školička je určena pro předškolní děti ve věku 3-6 let. Hlavním cílem tohoto kurzu je seznámení se hravou formou se základy tenisové techniky a rozvoj pohybových dovedností. Tréninky probíhají pod vedením zkušených trenérů, tak aby vzbudily u dětí zájem o tenis. Během výuky používáme mini sítě, dětské rakety, měkké míče s menším odskokem. Děti jsou rozřazeny dle svých časových možností do skupin o max. počtu 4 dětí.

Minitenis je "zmenšený tenis" pro čtyřleté a pětileté děti. Tenis hrají jako dospělí na "normálním" kurtu. Minitenis je menší a má nižší síť. Míče na minitenis jsou lehčí a měkčí, ke hraní se používají kratší a lehčí rakety. Tréninky probíhají v roce 2022 od 5. září každé pondělí a středu od 16:00. 

Skupinový trénink

Skupinové tréninky jsou určeny pro děti a mládež ve věku 7-18 let. Hráči jsou podle svých časových možností rozřazeni do skupinek po 2 až 4 dětí na základě stejného věku a podobných tenisových dovedností. Kurz je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie. Trénink je zaměřený na zdokonalování tenisových úderů, pohybových dovedností, fyzickou průpravu a základy taktiky při herních zápasech. Tréninky jsou vedeny zkušenými trenéry, kteří u dětí vzbuzují zájem o tenis. Skupinový trénink lze kombinovat s individuální výukou.

Individuální trénink

Tento kurz je určen pro hráče všech výkonnostních skupin (začínající, závodní a rekreační hráči) nezávisle na věku, kteří se chtějí rychleji zlepšit či odstranit špatné návyky z minulosti. Trénink je zaměřen na konkrétní potřeby hráče od techniky přes všeobecnou fyzicko/mentální přípravu hráče. Cílem výuky je zdokonalení tenisové techniky s následným využitím při tenisových zápasech.

Závodní tenis

Závodní tenis má v klubu TO Tempo dlouholetou tradici. Cílem je vychovat hráče, kteří úspěšně reprezentují tenisový oddíl při mistrovských utkáních či při celostátních turnajích vedených Českým tenisovým svazem. Děti mohou hrát zápasy už od 6 let – kategorie minitenis, 8-9 let – kategorie babytenis a navázat na mladší žáky, starší žáky, dorost a dospělí. Náš tenisový klub TO Tempo každoročně pořádá mnoho letních i zimních celostátních turnajů, kde mohou svěřenci porovnat své výkonnostní dovednosti s ostatními hráči z celé České republiky.

 

 PŘIHLÁŠKA - TENISOVÁ ŠKOLA

PODMÍNKY - TENISOVÁ ŠKOLA

 

 

 

Tenisová škola Praha 4 - Lhotka

22
baby tenis Tempo
danecek
nikii
tenisova-skola-praha-1
tenisova-skola-praha-2
tenisova-skola-praha-3
tenisova-skola-praha-4
tenisova-skola-praha-5
tenisova-skola-praha-8
tenisova-skola-praha-9

TEMPO tenis

Praha 4 Lhotka a Praha 4 Modřany

2024 © TO TEMPO, z.s. | IČ 27046427 | Klánova 371/50, Hodkovičky, 147 00 Praha | Používáme cookies - více informací »

Ceník tenis
areály Lhotka a Modřany 


TENISOVÁ ŠKOLA - areály LHOTKA A MODŘANY

4. 9. 2023 - 28. 6. 2024

 Tenisové lekce je nutné uhradit vždy předem za účtovací cyklus (pololetí) a to převodem na bankovní účet: 43-7909110297/0100, nebo v hotovosti na recepci klubu

PODMÍNKY TENISOVÉ ŠKOLY TEMPO

CENÍK LÉTO  2024

 


PERMANENTKY A KREDIT

Permanentka je přenosná a je stanovena na pravidelný termín 1x týdně na 1 hodinu. Minimální částka, kterou můžete vložit do kreditu je 1 500 Kč.

Kreditem lze hradit sportovní služby poskytované areály Lhotka a Modřany.

Náhradu permanentkové hodiny je možné uplatnit pouze tehdy, pokud byla hodina zrušena minimálně do 19 hod. předchozího dne.


REZERVACE A STORNO

Veškeré nezaplacené rezervace a storno poplatky (klient si objedná tenisový dvorec, nedostaví se nebo nezruší svou rezervaci ve stanoveném termínu) jsou evidovány a areál TO Tempo bude požadovat jejich proplacení.

Storno poplatky

24 hodin předem 0 Kč

4 hodiny předem 50 %

méně než 4 hodiny předem 100 %


 

 


 

Rezervace kurtů