cszh-CNenfrdeitruvi
cszh-CNenfrdeitruvi

Více informací na recepci nebo na tel. čísle 602 357 316

Tenisová hala Praha 4. V našem tenisovém areálu Praha 4 Lhotka je v zimní sezóně pro návštěvníky připravena tenisová hala, která kryje tři tenisové dvorce a nyní nově i jednokurtová tenisová hala, která hráčům umožňuje soukromí během hraní. Kvalitní vzduchotechnika, osvětlení a čtyřvrstvý plášť, zajišťující dostatečné teplo je samozřejmostí. K hale patří i komfortní zázemí, šatny, sprchy a možnost občerstvení v našem sportovním baru. V areálu je možnost zakoupení veškerého tenisového vybavení včetně využití e-shopu, který areál Tempotenis spravuje.

Dále nabízíme dopolední, odpolední i večerní hodiny za příznivé ceny včetně různých nárazových slevových akcí. Mimo jiné pořádáme zimní tenisové turnaje všech kategorií a zároveň poskytujeme tenisové kurzy pro děti a dospělé s kvalifikovanými tenisovými trenéry. Samozřejmostí je tenisová škola pro zájemce z řad veřejnosti jakéhokoli věku. Přijďte se podívat a objednejte si hodiny na zimní sezónu v našem moderním areálu. Dále můžete využít možnost dalších dvou tenisových nafukovacích hal v areálu Modřany. Výhodou je rezervační systém online.

Tenisové haly

hala-1-big
hala-2-big
hala-3-big

TEMPO tenis

Praha 4 Lhotka a Praha 4 Modřany

2022 © TO TEMPO, z.s. | IČ 27046427 | Klánova 371/50, Hodkovičky, 147 00 Praha | Používáme cookies - více informací »

Ceník tenis
areály Lhotka a Modřany 


CENÍK ZIMA - TENISOVÁ HALA  2022/2023


PERMANENTKY A KREDIT

Permanentka je přenosná a je stanovena na pravidelný termín 1x týdně na 1 hodinu. Minimální částka, kterou můžete vložit do kreditu je 1 500 Kč.

Kreditem lze hradit sportovní služby poskytované areály Lhotka a Modřany.

Náhradu permanentkové hodiny je možné uplatnit pouze tehdy, pokud byla hodina zrušena minimálně do 19 hod. předchozího dne.


REZERVACE A STORNO

Veškeré nezaplacené rezervace a storno poplatky (klient si objedná tenisový dvorec, nedostaví se nebo nezruší svou rezervaci ve stanoveném termínu) jsou evidovány a areál TO Tempo bude požadovat jejich proplacení.

Storno poplatky

24 hodin předem 0 Kč

4 hodiny předem 50 %

méně než 4 hodiny předem 100 %


TENISOVÁ ŠKOLA - areály LHOTKA A MODŘANY
1. 9. 2022 - 30. 6. 2023

 Tenisové lekce je nutné uhradit vždy předem za účtovací cyklus (pololetí) a to převodem na bankovní účet: 43-7909110297/0100, nebo v hotovosti na recepci klubu

PODMÍNKY TENISOVÉ ŠKOLY TEMPO


 

Rezervace kurtů